Гайсинські орієнтувальники вперше на чемпіонаті України

Гайсинські орієнтувальники вперше на чемпіонаті України
                Орієнтувальники клубу «ГрОТ» Гайсинської територіальної громади вийшли на новий рівень своїх досягнень. Вперше в історії гайсинського спортивного орієнтування вони взяли участь у офіційному чемпіонаті України в складі збірної команди Вінницької області.
                Спортивну честь Вінниччини захищали Анікеєнко Софія, Мельник Богдан, Совенко Юлія та Уманець Наталія разом зі своїм тренером Охріменком Ю.М.
                Рівень чемпіонату був надзвичайно високим, дистанції – складними, серед суперників були найкращі орієнтувальними України. В вікових групах, в яких змагались наші орієнтувальники було до 50 учасників, більшість з яких займаються спортом професійно.
              Тому результати наших спортсменів на індивідуальних дистанціях (місця з 5 по 28) можна вважати прийнятними. Особливо вдало вони виступили в естафетах, де в складах своїх команд вони вибороли п’яте (Мельник Б. та Уманець Н.) та сьоме (Анікеєнко С.) місця. Очки принесені нашими спортсменами сприяли тому, що в командному заліку збірна Вінницької області зайняла високе восьме місце (з 27 команд). Та навіть і сам виклик гайсинських орієнтувальників до складу збірної команди Вінниччини свідчить про високий рівень їх підготовки.
       Досвід, здобутий на чемпіонаті України, разом з відповідною матеріальною та фінансовою підтримкою, дозволить нашим орієнтувальникам гідно презентувати Гайсинську ТГ на наступних обласних та Всеукраїнських змаганнях.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий