Перемога команди “Колос”Гайсинської територіальної громади.

Другий тур чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ "Колос".

           Другий тур чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ “Колос”.

       Після впевненої перемоги команди «Колос» Гайсинської територіальної громади в першому турі чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд на своєму майданчику 17 квітня над командою Теплицької ТГ з рахунком 3:0, у матчі-відповіді 15 травня в Теплику гайсинчанкам варто було виграти хоча б одну партію, щоб вийти до фіналу чемпіонату.

       І це їм вдалось уже в першій партії гри, яка була виграна з рахунком 25:22. Після цього гра для наших волейболісток втратила сенс і вони продовжували грати в своє задоволення. До гри були задіяні запасні волейболістки. Тепличанки ж прагнули довести свою професійну спроможність і закінчили наступні партії на свою користь 25:18 та 25:16.

     Таким чином перемігши за сумою двох зустрічей з результатом 4:2, наші «колосівки» вийшли до фіналу чемпіонату, який пройде в с. Агрономічне 29 травня. Суперницями наших волейболісток, вигравши свої «зони» стали команди Агрономічненської та Северинівської територіальних громад. Наша команда забезпечила собі, як мінімум, третє місце в області.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий