Нарада працівників закладів культури.

            25 травня в міському будинку відбулася виробнича нарада працівників закладів культури з питань підготовки та проведення V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу автентичних колективів на приз Гната Танцюри.

           Начальник відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Ричков Микола Леонідович інформував по питаннях організації та відзначення V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу фольклорних колективів на приз Гната Танцюри, присвяченого 120-й річниці від дня народження видатного фольклориста.

          Більш детальну інформацію по підготовці та проведенню фестивалю,  а також організаційні питання з питань виставкової діяльності, розміщення світлиць старостинських округів Гайсинської територіальної громади – надали у своїх виступах режисер драматичного колективу Гайсинського міського будинку культури Чучко О.В., спеціаліст з охорони пам`яток історії і культури Голомовза В.М., директор КП «Гайсинська дирекція кіномережі» Михайлова ТВ.

            Про подання інформації підвідомчими закладами культури громади для наповнення офіційного сайту відділу культури, молоді та спорту інформувала бібліограф центральної бібліотеки Франчук Т.Б.

       По завершенні обговорення питань організації та проведення V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу відбулося вручення дипломів, подяк та грамот, які отримали із Вінницького обласного центру народної творчості, за участь закладів культури у фестивалях та конкурсах.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий