До Всеукраїнського дня краєзнавства

смсм

28 травня святкується Всеукраїнський день краєзнавства!

Вітаємо з Всеукраїнським днем краєзнавства всіх,

хто причетний до вивчення та популяризації

історії, культури, звичаїв, традицій 

Гайсинщини!

Гайсинщина сповнена своїми дивами.

Вона несказанно багата на культурні пам’ятники та 

різні історичні визначні місця. 

Вивчайте, пишайтеся та бережіть її духовні надбання! 

Подорожуйте по своїй землі і відкривайте для себе 

багато нового, захоплюючого і цікавого.

               Краєзнавство – безцінна скарбниця історичного досвіду багатьох поколінь, всього найкращого, що в сфері матеріальної і духовної культури витримало випробування часом. Воно є своєрідним містком, який поєднує покоління минулі з поколіннями сьогоднішніми і прийдешніми.

            Наш край славиться великою кількістю пам’ятних місць, які надихають, надають можливість зазирнути у минуле, з яких складається історія нашого району та області.

       В центральній бібліотеці є краєзнавчий куточок, де представлені видання з історії рідного краю, літературні надбання поетів та письменників області та району, тематичні папки-досьє, в яких зібрано газетний матеріал з історії міста (села).

                    На сайті Гайсинської

                         централізованої

                    бібліотечної системи

 (http://hnlib.vn.ua/)

  є рубрика «Наш край»,

   де ви знайдете багато цікавої

і корисної інформації

     про історію краю,

його відомих людей та ін….

       

              В бібліотеці-філії для дітей Гайсинської ЦБС оформлено постійно діючу виставку

“Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм”.

        В сільських закладах культури організовані краєзнавчі куточки, у яких поряд із книгами розміщено статті з періодичних видань, портрети, фотографії та інші матеріали. Вони дають можливість представити наявну у бібліотеці краєзнавчу літературу, систематично знайомити читачів з новими друкованими матеріалами по краєзнавству.

     Крім цього, тут розміщені предмети побуту, гончарні вироби, теслярські роботи, вишивки. Завідувачі бібліотеками працюють над створенням історії бібліотеки, літопису села, добірок матеріалів про видатних односельчан, народних умільців.

         Також багато корисної та цікавої інформації з історії рідного краю ви дізнайтесь, коли відвідаєте музейні заклади міста та громади.

        Бажаємо всім краєзнавцям міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, невичерпної енергії, нових відкриттів, всіляких гараздів в подальшому житті і Вашій самовідданій праці на користь нашого району, області та України.

              А також запрошувала усіх приєднатися до фотоекскурсу “Пам`ятні місця Гайсинщини”, опубліковувати фото в коментарях під постом в нашій групі у фейсбук.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий