Спортивні заходи до Дня молоді

Турнір з тхеквондо в Гайсині до Дня молоді

26 червня 2021 року у спортивному залі Гайсинської ДЮСШ відбувся турнір з тхеквондо ВТФ серед вихованців школи присвячений Дню молоді.

           Змагання з тхеквондо пройшли на відмінно. У даному заході участь взяли 20 спортсменів, як досвідчені, так і новачки. Були проведені парні  виступи, де вихованці залишилися  задоволеними своїми результатами.

         Батьки та вихованці висловили побажання і надалі проводити такі турніри. Спортсмени були нагородженні грамотами Гайсинської ДЮСШ.

            Також 26 червня у спортивному залі № 2, що на стадіоні «Дружба», пройшов турнір з волейболу присвячений Дню молоді. У змаганнях взяли участь команди дівчат 2007-2008 р.н., збірна жіноча команда, команда хлопців 2008 р.н. та збірна чоловіків. Під час ігор в залі було по справжньому спекотно в усіх сенсах.

            У підсумку дівчата 2007-2008 р.н. здобули перемогу над хлопцями  2:0, а от жіночій збірній поступилися з таким же рахунком.

           Далі жіноча збірна вступила в боротьбу з чоловічою командою, але виявити переможця не вдалося. При рахунку 1:1 обидві команди дали згоду на святкову бойову нічию, таким чином привітавши один одного з Днем молоді.

      

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий