Святкові привітання майстрині гончарного мистецтва Фросини Міщенко із її 95-річчям.

іваф
            Сьогодні до мальовничого села Новоселівка із самого ранку зїзджалися гості до видатної майстрині гончарного мистецтва, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України з квитком 1, Заслуженого майстра народної творчості України і просто неймовірно світлої людини – Фросини Іванівни Міщенко.
               Бо саме, сьогодні у прекрасне свято Івана Купала, Фросина Іванівна, або як її ласкаво називають бабуся Франя, відзначає свій 95 річний ювілей.
                 Завжди щира, доброзичлива, гостинно, дотепна, щедра на добре слово.
              І сьогодні Фросина Іванівна із щирою усмішкою і радістю зустріла начальника відділу культури, молоді та спорту Гвйсинської міської ради Миколу Ричкова, своїх послідовників і учениць Тетяну Шпак, Наталію Лавренюк( Наталія Лавренюк), Василя Рижого, завідуючу Новоселівським клубом Надію Каращенко.
                 Усі завітали до Фросини Іванівни привітати її із ювілейним днем народження.
               Микола Леонідович завжди щиро захоплюється цією тендінтною, щирою і водночас сильною жінкою, бо в такій маленькій жінці вирує водночас невичерпне джерело творчості, майстерності, енергії та натхнення.
“З тепла і майстерності ваших рук народжені сотні шедеврів – тарілок, баранців, глечиків, свищиків і кожен витвір – то свідчення великого таланту, неповторність сюжетних композицій, втілення ваших мрій і фантазій” – зазначив у своєму привітанні Микола Ричков.
 
              Від усієї родини працівників галузі культури вручили іменниці запашний коровай.
          Надсилали святкові вітання і слова вдячності за ті знання, які їм передала, учні і послідовники її гончарного мистецтва Тетяна Шпак, Наталія Лавренюк та Василь Рижий.
“Бабуся – сонечко” Вас так ніжно називають і от сьогодні ми привезли для вас такі теж сонечко, які зображені на наших гончарних витворами – зазначили у вітанні подружжя гончарів Наталія Лавренюк та Василь Рижий.
              Привітала бабусю Франю і завідуюча Новоселівським сільським клубом Каращенко Надія.
         Від імені усіх учасників художньої самодіяльності Новоселівського сільського клубу та від себе особисто, щиро побажала міцного здоров’ячка та ще довго радувати нас своєю щирістю та теплотою, яку отримаєш, коли поспілкуєшся із бабусею Франею або ще “бабусею- сонечком”.
               І ще й отримала в подарунок для сільського клубу чудові віночки.
 
             Щиро вдячна за такі цінні витвори, які Фросина Іванівна у свої літа виготовила, і які гарно прикрашать сцену сільського клубу.
        Перед поїздкою всі гості завітали до музею братів Герасименків, аби доторкнутися черговий раз до гончарних витворів майстрині та наповнитися тією теплотою її виробів.
          Після зустрічі із Фросиною Іванівною поверталися, хто на свято Івана Купала, хто додому із чудовими враженнями та гарним настроєм.
             Живіть ще довго, наша сива голубко, і радуйте нас своєю добротою, щирістю і неповторність.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий