Семінар по підведенню підсумків інвентаризації НКС “Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки”

счпів
              29 липня, працівники культури Гайсинської громади взяли участь у семінарі, який відбувся онлайн на платформі ZOOM. Під час семінару було багато прослухано доповідей. 
                Найбільший інтерес викликали доповіді Дем`ян Валентини – заступника директора ГО «Центру розвитку демократії через культуру», акредитованої ЮНЕСКО, Троян Валентини – заступника начальника управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації, Морозової Наталії – начальника відділу нематеріальної культурної спадщини Українського центру культурних досліджень.
                    У своїх виступах вони ділилися враженнями і оцінювали життєдіяльність елементу НКС «Традиція орнаментального розпису бубнівської кераміки». Адже напередодні було здійснено виїзд саме цими спеціалістами в осередки подільської кераміки з метою проведення інвентаризації цього елементу нематеріальної культурної спадщини.
                 Було дано високу оцінку зі збереження та популяризації елементу НКС. «Відчувається розуміння носіями значення і місця елемента. Вони є основоположниками розроблених освітніх програм. Носії елемента активними учасниками в популяризації елемента» – зазначила в своєму виступі Валентина Володимирівна.
                           А закінчила свій виступ вона словами

«Бубнівка – жива

Бубнівка – чарівна»

                          Підтвердженням цьому є те що герасименківська спадщина продовжується нащадками.
                       І Величне Бубнівське Дерево з могутнім віковим корінням, міцним стовбуром традицій і розкішною кроною орнаментів має продовження і щороку оновлюється, розпускає нові листочки, оживає!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий