Гайсинчани яскраво та гучно відсвяткували День міста

ячв_n

19 серпня пройшов День міста в рамках плеяди культурно-мистецьких заходів «Ти у мене єдина» з нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України.

            Яскраво, весело і щиро відзначали гайсинчани та жителі громади день народження свого міста. Насичена святкова програма Дня міста об’єднала велику кількість учасників – гайсинчан та гостей міста.

           До святкових заходів долучилися і працівники усіх закладів культури під вдалим керівництвом начальника відділу культури Гайсинської міської ради Ричкова Миколи Леонідовича.

         Святкування відбувалося на міському стадіоні, де представляли свої світлиці усі старостинські округи Гайсинської громади, які вражали глядачів оригінальністю експозицій, щедрими частуваннями, приготовленими умілими руками місцевих господинь.

         

 

     На святі були присутні почесні гості: голова Вінницької обласної державної адміністрації  Сергій Борзов, заступник голови обласної адміністрації Дмитро Чаленко, міський голова Гайсинської ОТГ Анатолій Гук, народні депутати України Микола Кучер та Ірина Борзова, голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук, депутати Вінницької обласної ради Тетяна Побережна та Віктор Пігуля.

          З вітальним словом до гайсинчан та гостей міста звернувся міський голова ОТГ Анатолій Гук та всі присутні з гостей, які були  на святі.

        Після святкового вітання народного депутата Верховної Ради України Миколи Івановича Кучера, він виконав ще одну місію.

              За дорученням Голови Верховної Ради вручив грамоту Верховної Ради і медаль Лідії Горошко –  художньому керівникові народного аматорського фольклорного ансамблю “Рідня” міського Будинку культури.

              Це її перша така висока державна нагорода

           В цей урочистий день від імені всіх присутніх на святі міста були делеговані корзини квітів до пам’ятних місць і Меморіалу Слави, Алеї Слави, пам’ятного знаку Небесної Сотні та Меморіалу «Белендіївка», де під час ІІ Світової війни було розстріляно 8 тисяч гайсинчан.

          Потім відбувся яскравий концерт за участі солістів та колективів міського Будинку культури та місцевих аматорів.

      Також було продемонстровані фрагменти театралізації заснування нашого міста, де приймали участь учасники художньої самодіяльності, актори та кращі колективи міського Будинку культури.

       Працівники культури доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято ‒ гарні душевні та запальні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужими нікого.

           По закінченні свята був святковий феєрверк.

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий