“Бубнівська кераміка” на екофестивалі.

Роботи Заслуженого майстра народної творчості України Тетяни Шпак
            11 вересня працівники культури Бубнівського старостинського округу  разом із директором Новоселівського музею гончарного мистецтва (музею-садиби братів Герасименків) Тетяною Шпак завітали на екофестиваль в долину учасників бойових дій в с. Мар’янівку, де презентували світлицю округу і свій гончарний край.
            Бубнівький край – має невичерпну скарбницю самобутніх народних звичаїв, традицій та обрядів. Славиться наша громада своїми талановитими народними митцями.
           Про нашу відому на всю Україну і навіть світ бубнівську кераміку ніхто краще не розповість, як майстриня гончарного мистецтва, Заслужений майстер народної творчості України Тетяна Шпак.

                  Тетяна Іванівна – самобутній митець, яка опанувала весь символічний і знаковий арсенал бубнівських і новоселівських гончарів, глибинно засвоїла знання і надалі продовжує творити свою сторінку в історії народного гончарства Поділля.

                  Її ім’я знане і шановане в мистецьких колах.

       

 

 

Миски, тарелі,

кухлики, коники

та свищики

Тетяни Іванівни

вражають

своєю

неповторністю

та оригінальністю.

             
      Вона презентувала для шановних гостей наш гончарний край, оповіла про усіх майстрів, що прославляли та і надалі звеличують герасименську спадщину.
 
                Тетяна Іванівна своєї творчістю не дає загинути, відійти в небуття прекрасним традиціям бубнівських гончарів, які є яскравим свідченням самобутнього таланту нашого народу.
                  У світлиці старостинського округу теж  були представлені гончарні вироби Тетяни Шпак.
       Найбільшу увагу гостей та організаторів фестивалю привернули незвичні гості із славнозвісної Новоселівки, які завітали також на свято і переконали усіх, що горшки не тільки кашу можуть варити, але й вміють гарно танцювати .
                   Вони під чудові українські пісні, які лунали зі сцени витанцьовували та ще й підсвистували…
У славних українських традиціях господині пригощали усіх пиріжками
та іншою запашною випічкою, яка була представлена на виставці.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий