Гайсинські танцюристи привезли призові місця з конкурсу «Єднаймо серця»

танцювальний колектив Дитинство на Всеукраїнському конкурсі Єднаймо серця у місті вінницяn
 Майже у самому центрі України, у європейському місті фонтанів – Вінниці , на мальовничих берегах річки Південний Буг 9-10 жовтня відбувся VIII – ий Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв “Єднаємо серця”.
     
        
    Продемонструвати свої вміння і таланти поїхали народнимй колектив естрадно-спортивного танцю “Посмішка”  (керівник – Алла Поздоровкіна) та танцювальний колектив «Дитинство» (керівник – Марина Стус).
          Неповторно-колоритниі хореографічні номери, з якими виступили учасники, стали свідченням дитячого таланту та працелюбності, любові до танцю та творчості.
      Вихованці ансамблів вкотре продемонстрували свою майстерність, танцювальний хист і високий професіоналізм.
     Журі високо оцінило виступ дітей, їх артистизм та запальний характер, образність та яскравість костюмів. 
    За результатами конкурсу учасники народного колективу естрадно-спортивного танцю “Посмішка”   отримали заслужене І місце у номінації “естрадно-спортивна хореографія”9змішана) і І місце “Сучасна хореографія”(13-17 років)  чим довели, що вони, дійсно, найкращі.
   Юні танцюристи  із танцювального колективу  “Дитинство” здобули І місце в номінації “Народна хореографія”(9-12 років) і ІІ місце “Народна хореографія” (змішана).
      Вітаємо вихованців колективів, та їхніх керівників – Аллу Поздоровкіну та Марину Стус , із перемогами у Всеукраїнському конкурсі «Єднаємо серця — 2021» (м. Вінниця).
        Бажаємо юним обдаруванням та керівнику натхнення та подальших перемог!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий