Орієнтувальники Гайсинщини отримали високу оцінку на ХХІІІ Всеукраїнських змаганнях.

Орієнтувальники ГРОТ на Всеукраїнських змаганнях
           15 – 17 жовтня в м. Київ пройшли ХХІІІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті Героя-афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка.
        Серед 414-ти учасників змагань були і орієнтувальники Гайсинщини. На цей раз їх було не так багато – всього четверо.           Причина цього в тому, що паралельно в Києві проходив чемпіонат України серед вихованців позашкільних закладів з трейл-орієнтування, в якому брали участь наші юні спортсмени (вибороли чотири призових місця), а отже вони не змогли виступити у звітних змаганнях в повній мірі.
 
       Вони змогли стартувати лише в останній день змагань на спринтерській дистанції. Проте без нагород не залишились – Катерина Борова у групі Ж-10 виборола друге місце.
          З «основної» четвірки знову найвдаліше виступила Наталія Уманець (група Ж-40), яка стала переможницею змагань за сумою трьох дистанцій, виборовши призові місця на всіх дистанціях.
         У вільний від змагань час орієнтувальники взяли участь у святкуванні Дня захисників і захисниць України на території Національного музею історії України у другій світовій війні.
 
      Попереду в наших орієнтувальників завершальний старт сезону – чемпіонат області, який пройде 05 – 07 листопада в м. Вінниця.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий