Заходи бібліотек громади до Дня захисників та захисниць України та до Дня українсьнського козацтва

Виставка дитячого малюнку  Тепло сердець солдатам України в Гайсинській бібліотеці.

              14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів українців. В цей день громадяни нашої держави святкують День захисників та захисниць України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани усіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

          14 жовтня українці відзначають ще День святої Покрови Пречистої Богородиці, річницю створення Української повстанської армії (УПА), День Українського козацтва.

        Працівники Гайсинської центральної бібліотеки підготували книжкову виставку та віртуальну презентацію, присвячену Дню захисників і захисниць України та Дню українського козацтва.  

     Для ознайомлення представлені видання (фотоматеріали, художня література, документальні твори), які висвітлюють історію козацтва та його славетних представників, традиції та звичаї Запорізької Січі; справжніх захисників, які й сьогодні віддають свої життя за цілісність та неподільність нашої держави, за світле та щасливе майбутнє наших дітей.

          У відділі юнацтва була організована виставка – історія : ” Гетьмани України : легенди , міфи , біографії “.

         До Дня захисників та захисниць України та до Дня Козацтва дитяча книгозбірня організувала виставку дитячого малюнку – “Тепло сердець солдатам України”.

         Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати та шанувати наших героїв.

        У сільських бібліотеках системи відбулися ряд заходів, метою проведення яких було розширення знань про історію славного українського воїнства, виховання патріотизму, національної гідності та побратимства, популяризація надбань і традицій славних оборонців рідної землі.  

  

 Працівники сільських філій організували бібліотечні виставки під назвами

«Свято доблесті і мужності», «Де козак, там і слава»,

«Славні лицарі козацької доби», «Ми – нащадки славних козаків»,

«Стежками козацької слави», «Україна – земля героїчного народу»,

«Козацькій славі жити у віках».

Патріотична година  «За честь, за волю, за українську долю» відбулася у  бібліотеці  – філії с. Кисляк, історична година: «Козацькими стежками»  – у Зятківцях, літературні композиції «Слава незламним захисникам» – у Жерденівці та Ярмолинцях

година мужності: «Слава незламним захисникам» – у  Чечелівці, історико – патріотичні години: «Моя Україна – колиска козацької волі» та  «Сини української землі» у Рахнах і  Крутогорбі.

     

         Бібліотекарі також долучилися до покладання квітів до меморіальних дошок та до могил загиблих учасників АТО/ООС.                       

  Відео-презентації та святкові вітання презентовано в групах  в соціальній мережі(фейсбук).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий