Вітаємо з ювілейним днем народження Жанну Віталіївну Дмитренко

Вітаємо з ювілеєм Жанну Дмитренко

          Вінницька земля щедра та багата на літературні таланти. Вона завжди вабила до себе чарівною природою та щирими людьми, а також виплекала та подарувала світові цілу плеяду творців художнього слова.

       Поетична творчість Вінниччини багатогранна. Примножуючи потужну спадщину Степана Руданського, Михайла Коцюбинського, Василя Стуса, Євгена Гуцала, Василя Кобця, Миколи Рябого, подільські майстри слова не тільки збагачують духовну скарбницю України, а й активно відроджують рідну мову та культуру.

      Серед великої когорти письменників та поетів вирізняється тематичним розмаїттям поетичної творчості поетеса, фольклористка, провідний методист Вінницького ОЦНТ, член Національної спілки письменників України Жанна Дмитренко.

     Шановна Жанно Віталіївна прийміть щирі вітання з нагоди вашого славного ювілею від творчої родини працівників культури Гайсинщини.

     Дякуємо Вам за те, що Ви з великою любов`ю та ніжністю відтворюєте у своїх віршах наші мистецькі пленери, фестивалі, презентації виставок та присвячуєте свої поезії видатним народним митцям нашого краю.

Прийміть від нас вітання щирі,
Хай обминає Вас журба,
Хай кожен день несе від нині
Для Вас міх щастя і добра!

      Бажаємо Вам ще довгі роки радувати нас своїм життєлюбством і добротою, доброго здоров’я і всіляких гараздів, щоб рідні завжди були поруч з Вами і дарували свою турботу і любов, щоб всі бажання виконувалися і всі мрії збувалися, а життя цвіло навколо всіма своїми барвам.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий