Відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Cотні.

DSC_9671
       День Героїв Неебнсої Сотні – па’мтяинй день, що візданачтєсья в Укарнїі 20 лютого, це вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
        У місті Гайсині біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні пройшов мітинг – реквієм до Дня пам’яті Героїв Неебнсої Сотні.
         Вшанували пам’ять загиблих у дні трагічних подій на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності з 18 по 20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 вірних синів та дочок своєї Батьківщини.
       Сьгодоні ми їх називаємо Небесної Сотнею – українців, які загинуло у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інтститутській.
        Вони загинули за честь, за волю, за право бути народом.
        У скорботних заходах взяли участь керівники громади та району, представники міської ради, районної державної адміністрації та районної ради, підприємств, установ та організацій, засоби масової інформації, небайдужі громадяни.
       Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.
До підніжжя пам’ятного знаку учасники мітингу-реквієму у скорботі поклали квіти.
1.
    Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності. І ніхто не вправі забути морозні дні 2013-2014 років, коли в ім’я віри і правди, один за одним падали від куль майданівці аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті…
1.
    Герої довели, що наш український народ – нескорений, а його дух незламний. Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.
1.
 
        Солісти міського Будинку культури виконали патріотичні літературні та музичні композиції.
1.
 
1.
    Українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.
1.
Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності,
він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий